MİNELAB 4500

MİNELAB 4500

star_border star_border star_border star_border star_border
mode_comment0 reviews editWrite a review
Brand:Minelab
Product Code:0010
Availability:In Stock
  • $4,750.00

GPX 4500, yeni eklenen özellikleri ile define aramayı bugüne kadar olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Yeni SETA Teknolojisi sayesinde; daha sessiz, parazitlere karşı daha korumalı ve kullanımı gerçek bir zevk. Daha önce elinize dedektör almamış olsanız dahi, GPX 4500 sizi, otomatik ve tanımlı fonksiyonları ile bir anda dedektör eksperi yapar. Daha sessiz eşik vızıltısı, daha keskin hedef sinyalleri, geliştirilmiş AYIRIM ve daha fazlası. GPX 4500 en iyi ve en derin neticeyi verir.

Yeni TIMINGS(Zamanlamalar) – GPX 4000 kullanıcıları, dedektörlerinin performanslarını her türlü zor toprak koşulunda maksimuma çıkarmak için, farklı TIMING (Zamanlamalara) sahip olmanın değerini çok iyi anladılar. İşte GPX 4500’ de en zor toprak koşulları için geliştirilen 2 yeni zamanlama (TIMINGS) daha var. Enhance ve Sharp:
Enhance; Sensitive Smooth Zamanlamasına benzemekle beraber daha derin arama yapabilmekte, ufak ve büyük hedeflerde daha keskin sinyaller alınmasını sağlamaktadır.

Sharp ise daha sessiz topraklarda en güçlü ve etkili toprak zamanlamasını sağlar.Ayrıca çok derinden gelen zayıf sinyalleri de kuvvetlendirir ve belirginleştirir. Önceden Programlanmış Arama Modları ile telaşa gerek yok. GPX 4500 önceden programlanmış arama modları ile bir düğmeye basarak aramaya başlamanızı sağlar.Genel(General), Derin(Deep), Özel(Custom) modlarının yanında özel teknolojiler programlanmış 4 yeni arama modu daha eklenmiştir. Yüksek mineral(Hi Mineral), Yüksek Çerçöp(Hi rash), Patika(Patch) ve Test A modu.

Yeni Fonksiyonlar:
• Nötr topraklarda GB(Zemin Balansı) kapatma:
Normal ve specific zemin balans fonksiyonunun yanında,cihazın zemin balans yapması gerekmeyen mineralsiz topraklarda GB off (Zemin Balans Kapalı) fonksiyonu ile ekstra derin arama.Bu modda,kum ve kilde çok başarılı sonuçlar alınır.
• Ekran ışığı: Gündüz ve gece ekranı rahat görebilmeniz için.
• Stabilizer: Bu fonksiyon kullanıcıya eşik vızıltısı üzerinde tam bir kontrol sağlar. Mineralsiz topraklarda, Stabilizer’in ayarını arttırmanız, derinden gelen zayıf sinyalleri belirgin hale getirecektir.Mineralli ve gürültülü topraklarda ise ayarı düşürmeniz daha sabit bir eşik vızıltısı sağlayacaktır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Üretim TeknolojisiDual Voltage (DVT) / Multi-Period Sensing (MPS) / Smart Electronic Timing Alignment (SETA)
Başlık Türü8″ Monoloop Arama Başlığı / 11″ Monoloop Arama Başlığı / 15″ x 12″ Monoloop Arama Başlığı / 18″ Monoloop Arama Başlığı / 10″ x 5″ Double D Arama Başlığı / 15″ Double D Arama Başlığı / 18″ Double D Arama Başlığı
Ayarlanabilir Uzunluk130cm
Ağırlık (biraz) değişebilir2,4 Kg
Ses ÇıkışıKulaklık
Kulaklık Uyumluluk¼” , stereo
Pil Gereksinimi9.2ah: 8.0v
Pil Ömrü12 Saat (Sürekli Kullanmalarda)
Toprak AyarıElle ve Otomatik
Çalışma Isısı20°C – 55°C
Çalışma ModuCustom (Özel) / General (Genel) / Deep (Derin)
Pakete Dâhil Ürünler11″ Monoloop Arama Başlığı / Kulaklık / Taşıma Yeleği / Kıvırcık Ara Kablosu / Türkçe Kullanma Kılavuzu / 9.2ah: 8.0v Battery / Taşıma Çantası
Garanti2 Yıl

Write a review

Please login or register to review